1. pl
  2. en

Zobacz cennik

E-Centrum Logistyczne – powstaliśmy, by pomagać w prowadzeniu sklepów internetowych

Wiemy jak to jest, kiedy wynajęcie magazynu mija się z celem, miejscem do przechowywania produktów i kartonów staje się własne mieszkanie, a czas wolny, który lepiej byłoby poświęcić na odpoczynek pochłania samodzielne pakowanie zamówień.

Skąd? To historie wielu naszych klientów. Dziś te osoby, współpracując z nami, oszczędzają pieniądze, które przeznaczają na dalszy rozwój swoich firm, a zwolniony w ten sposób czas i miejsce wykorzystują na odpoczynek.

Cieszymy się z tego, bo po to właśnie stworzyliśmy E-Centrum Logistyczne – by wspierać sklepy internetowe w logistyce e-commerce. Nasz magazyn znajduje się w Dębnie – miejscowości zlokalizowanej około 20 km od Tarnowa.

Fullfilment dla e-commerce

Fullfilment – na tym się znamy

Sprzedaż internetowa rozwija się w zawrotnym tempie. A my jesteśmy po to, by pomagać sklepom online w tym rozwoju. Niezależnie od rozmiaru i branży. W tym celu oferujemy kompleksową obsługę zamówień – od magazynowania, przez pakowanie i wysyłkę, po odbiór zwrotów i ewidencjonowanie towaru. W cenie, która bije na głowę każdy pomysł samodzielnego wynajmu magazynu i zatrudnienia pracownika do pracy z produktami.

 

Wiemy, jak to jest

Uwierz, wiemy jak to jest, kiedy wynajęcie magazynu mija się z celem, miejscem do przechowywania produktów i kartonów staje się własne mieszkanie, a czas wolny, który lepiej byłoby poświęcić na odpoczynek i zabawę z rodziną oraz przyjaciółmi, pochłania samodzielne pakowanie zamówień. Wiemy też, jak brak miejsca na towar blokuje sklep przed dalszym rozwojem, a Twój budżet – przed rozrostem.

 

E-commerce znamy od podszewki

Skąd? To również nasza historia. Prowadzimy własne sklepy internetowe i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dobry fullfilment odżywia biznes. To także historie naszych klientów, którzy dziś, razem z nami, oszczędzają pieniądze, które przeznaczają na dalszy rozwój swoich firm, a zwolniony w ten sposób czas i miejsce wykorzystują na odpoczynek. Taki, który zdecydowanie się im należy.

Oferujemy 3000 m2 powierzchni. Dzięki temu masz pewność, że obsługą logistyczną Twojego sklepu zajmiemy się jak swojego własnego – z należytą uwagą i troską. I jako jedni z niewielu możemy powiedzieć, że poza zespołem ekspertów jesteśmy też przyjaciółmi i osobami zorientowanymi owszem, na realizację celu, ale z pasją i przyjemnością. A to rzecz nie do wycenienia!

I jeszcze jedna ważna rzecz: nasz magazyn znajduje się w Dębnie – miejscowości zlokalizowanej około 20 km od Tarnowa i około 60 km od Krakowa.

Fullfilment dla e-commerce

Skontaktuj się z nami w każdej chwili

Wyślij zapytanie

  1. pl
  2. en

Zajmujemy się pełną obsługą logistyczną sklepów internetowych - magazynowaniem, pakowaniem, wysyłką oraz zwrotami. Profesjonalny Fulfilment dla e-commerce.

(+48) 575-464-146

Projekt i wykonanie: Smart Pixel

© 2022 Ecentrum logistyczne. Wszystkie prawa zastrzeżone.