1. pl
  2. en

Zobacz cennik

Dlaczego warto?

E-centrum logistyczne – dlaczego warto z nami współpracować?

Średni koszt wynajęcia magazynu to około 18 zł za metr kwadratowy. Gdybyś chciał samodzielnie wypożyczyć powierzchnię 3000 m2 – a taką Ci oferujemy – musiałbyś przeznaczyć na to około 59000 zł miesięcznie. Dodaj do tego koszt utrzymania pracowników zajmujących się obsługą magazynu, a otrzymasz pokaźną sumę, zdolną w momencie gorszej sprzedaży zachwiać całym Twoim biznesem. My dajemy Ci alternatywę.

Niższe koszty prowadzenia biznesu

Koszt wynajęcia przestrzeni w naszym magazynie to zaledwie 100 zł za 2, a cena za kompleksowe spakowanie i wysłanie jednej paczki to indywidualna oferta. To stała opłata, której nie zwiększymy bez wcześniejszego poinformowania Cię o tym.

Kompleksowa obsługa paczek

Realizujemy profesjonalny fulfillment. To oznacza, że zajmujemy nie tylko magazynowaniem, ale też pakowaniem i wysyłaniem paczek do Twoich klientów – całą logistyką, która nie jest zadaniem łatwym, ale potrzebnym w każdym sprzedażowym biznesie.

Skalowalna opłata – płacisz za to, z czego korzystasz

Koszt oferowanej przez nas usługi zależy od tego, jakiej powierzchni magazynowej aktualnie potrzebujesz i ile w danym okresie zamówień spływa do Twojego sklepu. Opłata jest więc skalowalna i bezpośrednio uzależniona od dynamiki Twojego biznesu.

Konkretna i przejrzysta cena za obsługę paczki

Kompleksowa realizacja pojedynczego zamówienia w naszym e-centrum logistycznym to indywidualna oferta. To stała opłata, której nie zwiększymy bez wcześniejszego poinformowania Cię o tym.

Profesjonalne i schludne pakowanie

Każde zamówienie pakujemy w kartony lub foliopaki InPost. Bezpiecznie i schludnie. Tak, by w idealnym stanie dotarły do Twojego klienta, zapewniając mu satysfakcję, a Tobie – budowanie zadowolonej społeczności odbiorców.

Większość zamówień wysyłamy tego samego dnia

Wystarczy, że zamówienie na paczkę zostanie złożone do godz. 13:00, a przygotujemy i wyślemy ją jeszcze tego samego dnia. Twoi klienci na pewno docenią tę prędkość!

Monitoring i ewidencja

Stawiamy na transparentność. To oznacza, że masz stały wgląd w stan swojego zatowarowania w naszym magazynie. Dla zachowania maksymalnego porządku monitorujemy każdą paczkę – zawsze wiemy, gdzie w danym momencie jest.

Miejsce w magazynie dopasowane do Twoich potrzeb

Na miejsce magazynowe dla Twoich paczek wybraliśmy regały o uniwersalnym rozmiarze: 2. To przestrzeń odpowiednia dla większości produktów.

Maksymalne bezpieczeństwo Twojego towaru

Każdy powierzony nam towar ubezpieczamy bezpłatnie do kwoty 5000 zł, a magazyn jest starannie wentylowany i wyposażony w klimatyzację. To daje Ci jeszcze większą pewność, że Twój towar jest u nas bezpieczny.

Automatyzacja, ale z ludzkim pierwiastkiem

Roboty też się mylą. Nie wierz w mit ich niezawodności. My nie wierzymy, dlatego w naszym magazynie i centrum obsługi logistycznej e-commerce stawiamy na automatyzację z ludzkim pierwiastkiem. I jesteśmy z tego dumni!

Żadnych błędów

Niemal wszystkie realizowane przez nas zamówienia wychodzą z magazynu bez żadnego błędu. Zawsze szczelnie zapakowane, w terminie, z odpowiednią etykietą i prawidłowymi danymi wysyłkowymi.

Pełne wsparcie działu technicznego

Konsultanci i osoby pracujące na magazynie są zawsze do Twojej dyspozycji. Coś Cię zaciekawiło? A może zaniepokoiło? Dzwoń do nas i pisz śmiało! Możemy też zarezerwować dla Ciebie dedykowanego opiekuna, z którym kontakt będzie szybszy i łatwiejszy.

Imię

Nazwisko
Nazwa firmy
NIP Firmy
Twój e-mail:
Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji przesłanego zgłoszenia oraz zgodnie z polityką prywatności.

Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta Cię zainteresowała? Serdecznie zachęcamy do kontaktu! Skorzystaj z dostępnego formularza, numeru telefonu lub adresu e-mail. Razem ustalimy wycenę i warunki współpracy, a po tym od razu przejdziemy do działania!

Jesteśmy tu by Ci pomóc

  1. pl
  2. en

Zajmujemy się pełną obsługą logistyczną sklepów internetowych - magazynowaniem, pakowaniem, wysyłką oraz zwrotami. Profesjonalny Fulfilment dla e-commerce.

(+48) 575-464-146

Projekt i wykonanie: Smart Pixel

© 2022 Ecentrum logistyczne. Wszystkie prawa zastrzeżone.