1. pl
  2. en

Zobacz cennik

Ile kosztuje magazynowanie, pakowanie i wysyłanie paczek?

Zdecydowanie mniej niż samodzielny wynajem magazynu i zatrudnienie pracowników do jego obsługi – co do tego możesz mieć pewność. Poniżej pokazujemy, ile konkretnie kosztuje obsługa zamówień sklepów internetowych w naszym centrum. Bo wiemy, że cennik to podstawa planowania współpracy i opłacalności przedsięwzięcia.

Cennik

Obsługa paczek

Aby nasz fullfilment był dla Ciebie jak najbardziej opłacalny, podzieliliśmy koszt obsługi paczki pod względem jej gabarytu. Tym sposobem za spakowanie i wysłanie pojedynczej paczki płacisz:

Dzięki takiemu systemowi wysłanie do klienta małego produktu kosztuje Cię niewiele, a za kompleksową obsługę nawet największej paczki i tak płacisz maksymalnie 7,99 zł brutto – nie więcej.

* Minimalna liczba zamówień realizowanych w naszym centrum nie może być mniejsza niż 20.

 Gabaryt C i większy:
9,99zł 7,99zł brutto

 Gabaryt B:

7,99 zł 5,49zł brutto

 Gabaryt A: 

5,99 zł 2.49zł brutto

Przestrzeń magazynowa

Płacisz 149 zł 0 zł brutto do 30 dni przetrzymywania towaru , a w zamian otrzymujesz stałe miejsce w naszym magazynie: regał o uniwersalnym rozmiarze: 2m x 2 m x 2m. Sprawdza się w większości sprzedawanych produktów. Potrzebujesz miejsca o niestandardowym rozmiarze, dodatkowo chronionego lub mocniej wentylowanego? Daj znać, a na pewno coś znajdziemy!

To oznacza, że 218 zł już za 49  zł brutto miesięcznie możesz zlecić nam profesjonalny fulfillment dla Twojego sklepu internetowego!

Jakie wymiary mają poszczególne gabaryty paczek?

gabaryt A – maksymalne wymiary 8 x 38 x 64 cm,

 gabaryt B – maksymalne wymiary 19 x 38 x 64 cm,

gabaryt C – maksymalne wymiary 41 x 38 x 64 cm.

Cena składają się dwa elementy:

Dodatkowe usługi wliczone w cenę

Co jeszcze dla Ciebie mamy?

Słowność i terminowość

To rzeczy, które trudno wycenić, ale które nierzadko decydują o zadowoleniu ze współpracy. Oferujemy najatrakcyjniejsze stawki na rynku obsługi zamówień internetowych, ale to nie oznacza, że jesteśmy tani! Możesz nam zaufać. Razem z nami Twój biznes będzie rósł, że aż miło.

Bieżące informowanie o towarze

Kiedy tylko produkt zostanie zwrócony przez klienta, od razu Cię o tym poinformujemy, podając zadeklarowaną przez klienta przyczynę oddania towaru oraz raportując jego stan. Po to, żebyś mógł zdecydować, co robimy z nim dalej. Masz też bieżący dostęp do stanu zatowarowania i etapu realizacji każdego zamówienia.

Indywidualna wycena

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Brzmi jak frazes? Może, ale to sama prawda! W podanej wyżej cenie mieści się więc czas i energia, które poświęcamy, by zaproponować Ci najlepsze warunki współpracy.

Ekspertyza z zakresu e-commerce i logistyki

Płacisz miesięcznie i możesz korzystać z naszego doświadczenia, które rozwijaliśmy zarówno w świecie sprzedaży internetowej, prowadząc własne sklepy online, jak i w branży logistycznej. Jednym słowem, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Imię

Nazwisko
Nazwa firmy
NIP Firmy
Twój e-mail:
Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji przesłanego zgłoszenia oraz zgodnie z polityką prywatności.

Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta Cię zainteresowała? Serdecznie zachęcamy do kontaktu! Skorzystaj z dostępnego formularza, numeru telefonu lub adresu e-mail. Razem ustalimy wycenę i warunki współpracy, a po tym od razu przejdziemy do działania!

Jesteśmy tu by Ci pomóc

  1. pl
  2. en

Zajmujemy się pełną obsługą logistyczną sklepów internetowych - magazynowaniem, pakowaniem, wysyłką oraz zwrotami. Profesjonalny Fulfilment dla e-commerce.

(+48) 575-464-146

Projekt i wykonanie: Smart Pixel

© 2022 Ecentrum logistyczne. Wszystkie prawa zastrzeżone.